حریم خصوصی

اسموک کالا با احترام به حریم شخصی همه کاربران عزیز ، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از منابع موجود در وب سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی بهینه و کامل و امن را به ایشان ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های اسموک ‌کالا  مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد وارد کردن  اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل لازم است. مشتریان می‌توانند نام ، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ما تنها برای ارسال همان سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهیم کرد.

لازم به ذکر است اسموک کالا ممکن است برای اطلاع رسانی رویدادها ، اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیف ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

در نظر داشته باشید   ………………….. تنها شماره‌ای است که اسموک کالا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می نماید . لذا ارسال هرگونه پیامک از شماره های دیگر تحت عنوان آی سی کالا تخلف و سوء استفاده از نام آی سی کالا می باشد در صورت دریافت چنین پیامکی ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@smokekala.com اطلاع دهید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. تیم ما هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند ، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.