رویه های ارسال سفارش

اسموک کالا در شهر تهران با توجه به نرخ ترافیک و ساعات کاری فروشگاه اقدام به تحویل فوری سفارشات ۳ الی ۵ ساعته نموده است.

همه سفارشات شهرستان ها با توجه به فاصله ، بعد از ۱ تا ۵ روز کاری، به دست شما می رسد. همچنین هزینه ارسال کالا به صورت پس کرایه خواهد بود. هزینه ارسال خرید های بالای ۵۰۰ هزار تومان رایگان می باشد.

در شهرهایی که درشرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه‌های اعلام شده صورت نگیرد.

نحوه تحویل گرفتن سفارش :

نیاز است شما هنگام دریافت سفارش خود کارت شنایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما میبایست متعلق به صاحب پروفایل یا شخص تحویل گیرنده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

در صورت ارسال کالاهای گروه ویپ و پاد لازم است در حضور مامور تحویل سفارش ، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.